Гуангжу Junyiku Индустриски копродукции, Ltd,

  адреса

  Guanmei Индустриски парк, Panyu област, Гуангжу Cuangdong провинција, Кина

  Е-пошта

  телефон

  0086-020-36756054

  0086-18002246866

  часа

  24 часа онлајн сервис

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас